Plum-Art - kilka słów o nas

         Jesteśmy jedną z wielu firm rodzinnych, ale jedną z niewielu, która łączy pasję, doświadczenie oraz kierunkowe wykształcenie wyzsze, na drodze do końcowego Państwa zadowolenia, a w rezultacie do osiągnięcia naszego sukcesu. Uśmiech, a czasem nawet łzy na twarzach naszych klientów w momencie przekazania efektów naszej pracy, to nasz sukces.

        Zaczynaliśmy od aparatów typu Zenit czy Practica oraz dziesiątek rolek filmowych i godzin spędzanych w ciemni fotograficznej. Teraz korzystamy z najnowszego sprzętu cyfrowego, ale doświadczenia nabytego przez lata, pracując na sprzęcie analogowym, nie można przecenić.

        Byliśmy gośćmi na około osiemdziesięciu ceremoniach ślubnych i podobnej liczbie imprez weselnych. Robimy zdjęcia reklamowe, fotografujemy artystów na koncertach i nie tylko, robimy sesje indywidualne, bywamy na imprezach rodzinnych,  firmowych oraz różnych wydarzeniach. Krótko mówiąc fotografujemy i filmujemy wszystko co jest interesujące. Mozna nas spotkać na targach, internetowych stronach branżowych czy tez w publikacjach o tematyce ślubko-weselnej.

W kazdej chwili naszej pracy staramy się znajdować szczere emocje by utrwalić je na zawsze.

Prywatnie pasję fotograficzną łączymy z naszą drugą miłością - podróżowaniem. Gdy tylko możemy sobie na to pozwolić, marzymy, planujemy i w koncu wyjeżdżamy, a krótkie historie miejsc, które odwiedzamy mozna zobaczyć ponizej. Zapraszamy. 

        Zapraszamy również do poczytania o nas na forach slubnych, do zapoznania się z opiniami osób, które nam zaufały. Wypróbujcie nas, umówimy się na spotkanie i prezentację naszego portfolio. Zawsze staramy się przedstawić naszą pracę jak najdokładniej i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Katarzyna i Krzysztofkasia - 160x1172 - 105x160

 logo2 - 353x530

.